Full Thread: SF "Serbia"
View Single Post
Old January 2nd, 2018 #7
GoldfingerSRB
Member
 
GoldfingerSRB's Avatar
 
Join Date: Apr 2017
Location: Srbija
Posts: 274
Default

We come here to discuss the Zionist occupied Stormfront "Serbia", not your personal speculations about me. Don't we? Then let's go back to the main topic.

Zionist Dominus 8 openly criticizes our glorious VNN forum, comparing this place to the Wild West without moderation. He hates us for talks about White Sharia and tries to ascribe to us an admiration for Asian women. He doesn't understand why users of VNN forum declare themselves White Nationalists!

Quote:
Originally Posted by Dominus 8
Тај форум је Дивљи запад, има своје врлине и мане. Модерације скоро да и нема, тако да свако може да пише свашта.
Оно што мени највише смета јесте што се толеришу теме где дискутују о азијаткињама и "зашто су оне атрактивне". Много тога игноришем тамо али поред неких кључних ствари једноставно не могу да прођем, као ни са тим темама о косоокима. Покушао сам да уведем неку минималну количину разума али не вреди.
вреди.
Не разумем како неко може себе звати расно свесним белим националистом док истовремено слини на азијаткиње.
Постоји на том форуму тема "бели шеријат" где дискутују како су беле жене извор пропасти беле расе и како би се требали угледати на козојебе, односно на начин како они третирају своје жене
и многи од тих чланова на другој теми дискутују о атрактивности косооких куја.
Међутим, занима ме како би реаговали кад би тамо неки женски чланови почели да дискутују о атрактивности чамуга.....
He says most users here are ignorant mass who tolerate.. Stalin and North Korea Apparently the asshole supports anti-Stalin followers of Trotskiy and zio-jews hating North Korea

Quote:
Originally Posted by Dominus 8
Међутим, због тема као и ове о азијаткињама, "белом-шеријату" итд. тамо исто има подоста изопачености.

Тамо толеранција према азијаткињама, црвеној армији, Стаљину и Северној Кореји.

По мени је и једно и друго болесно и руши темеље обадва форума. Међутим, и тамо и овде има квалитетних чланова иако су они мањина, већина је неука маса а има и одређени број тролова/инфилтратора.

Last edited by GoldfingerSRB; January 2nd, 2018 at 12:28 PM.