Vanguard News Network
VNN Media
VNN Digital Library
VNN Reader Mail
VNN Broadcasts

Old March 18th, 2009 #1
Heks
SrbIN
 
Heks's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: † Mother Serbia †
Posts: 209
Thumbs up Hungarian National Frontline - Kosovo for Serbs!



Kosovo for Serbs!

The ’Magyar Nemzeti Arcvonal’ (Hungarian National Frontline) condemn the separate of Kosovo from Serbia. In this incident we sympathize with the Serbs, because we also know the painfully feeling of many ancient lands’ separation from the Homeland. Kosovo is in the heart of Serbia. We condemn the anti-Serbian atrocities of the Albanians, as we refuse the anti-Christian crimes of them too. We condemn the policy of the USA. In this situation The United States interfere in another independent state’s internal affairs by stirring the flame of the nationality tensions.

Kosovo je Srbija!

Magyar Nemzeti Arcvonal – Hungarista Mozgalom
Magyarország

(Hungarian National Frontline – Hungarist Movement, Hungary)


Косово Србима!

Мађарски Национални Фронт осуђује одвајање Косова од Србије.У овом инциденту симпатизујемо Србе,јер ми такође знамо за болан осећај одвајања древних земаља од матице. Косово је срце Србије! Осуђујемо албанске анти-српске злочине,као што осуђујемо и албанске анти-хришћанске злочине. Осуђујемо политику САД-а. У овој ситуацији Сједињене Државе се мешају у унутрашње послове других суверених земаља стављањем ватре на уље у националним тензијама.

Косово је Србија!

Мађарски Национални Фронт Мађарски Покрет, Мађарска

Source: http://jovonk.info/2009/02/19/koszovo-szerbeke
__________________
This time we're here to finish a job, Started a decade ago
Driving the animals out of their holes, To bury them 6 feet below
Rats who dares to stand before us, Feel our guns go live
 
Old March 19th, 2009 #2
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Mađari piče Kosovo je Srbija!?

eee interesantno, a šta misle oni o Vojvodini, jebiga tu su bili većina prije 100 godina a sad su manjina
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 19th, 2009 #3
Heks
SrbIN
 
Heks's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: † Mother Serbia †
Posts: 209
Default

Quote:
Originally Posted by bmwbiker View Post
Mađari piče Kosovo je Srbija!?

eee interesantno, a šta misle oni o Vojvodini, jebiga tu su bili većina prije 100 godina a sad su manjina
E to i mene zanima, sta misle o Vojvodini. Isto spominju tu bolan gubitak teritorija, a zna se da vecina njih zele Vojvodinu kao deo svoje drzave.
Ne znam koji je stav HNF o Vojvodini, nadam se da nije "klasicni".
__________________
This time we're here to finish a job, Started a decade ago
Driving the animals out of their holes, To bury them 6 feet below
Rats who dares to stand before us, Feel our guns go live
 
Old March 19th, 2009 #4
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,679
Default

Quote:
Originally Posted by Heks View Post
E to i mene zanima, sta misle o Vojvodini. Isto spominju tu bolan gubitak teritorija, a zna se da vecina njih zele Vojvodinu kao deo svoje drzave.
Ne znam koji je stav HNF o Vojvodini, nadam se da nije "klasicni".

Madjaraski i srpski nacionalisti moraju da shvate da se od Vojvodine pravi experiment. ZOG je uz pomoc lokalnih komunista/liberala/'demokrata' resio od Vojvodine da napravi nekakvu vestacku 'nezavisnu' drzavu koja nece biti Srpska a ni Madjarska. Vec su napravili novu zastavu, nekakve pasose i sve to uz promovisanje nekakvog posebnog Vojvodjanskog 'nacionalizma'.
Problem u Vojvodini nisu Madjari nego srpski izdajnici koji stoje iza ovog projekta. Vecina bandita koji zagovaraju nezavisnu Vojvodinu su nazalost Srbi.
__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old March 20th, 2009 #5
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Serbian View Post
Madjaraski i srpski nacionalisti moraju da shvate da se od Vojvodine pravi experiment. ZOG je uz pomoc lokalnih komunista/liberala/'demokrata' resio od Vojvodine da napravi nekakvu vestacku 'nezavisnu' drzavu koja nece biti Srpska a ni Madjarska. Vec su napravili novu zastavu, nekakve pasose i sve to uz promovisanje nekakvog posebnog Vojvodjanskog 'nacionalizma'.
Problem u Vojvodini nisu Madjari nego srpski izdajnici koji stoje iza ovog projekta. Vecina bandita koji zagovaraju nezavisnu Vojvodinu su nazalost Srbi.
dopizdilo i Srbima bit Srbi, no to je vjerojatno mali dio Srba, koliko sam ja upućen svi ovi debili šta su pilali bavlane u Hrvarskoj i koje smo za "oluju" ispalili nazad, su se fino namjestili u Vojvodini malo isterorizirali Hrvate, uselili se kome u kuću i svi se učlanili u radikale.

Normalna reakcija naroda je da se brani, da obrani svoj način života od došljaka koji u krvi imaju neke sheme o odcjepljivanju. A stime su i ti ljudi došli na ideju da je možda bolje se odcjepit od Srbije i pokušat te divljake iz SRAO Krajine odjebat u šumadiju.
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 20th, 2009 #6
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,679
Default

Quote:
Originally Posted by bmwbiker View Post
dopizdilo i Srbima bit Srbi, no to je vjerojatno mali dio Srba, koliko sam ja upućen svi ovi debili šta su pilali bavlane u Hrvarskoj i koje smo za "oluju" ispalili nazad, su se fino namjestili u Vojvodini malo isterorizirali Hrvate, uselili se kome u kuću i svi se učlanili u radikale.

Normalna reakcija naroda je da se brani, da obrani svoj način života od došljaka koji u krvi imaju neke sheme o odcjepljivanju. A stime su i ti ljudi došli na ideju da je možda bolje se odcjepit od Srbije i pokušat te divljake iz SRAO Krajine odjebat u šumadiju.

Neznas kakva je situacija u Vojvodini. Ima dosta hrvata tu i niko ih nedira, zive normalno i bez ikakvog straha iako su po meni svi trebali bit izbaceni posle pada Krajine.
Kako nemozes da shvatis da vecinu Srba uopste nezanima politika i nacionalizam? Vi ste oko tih pitanja uvek bili MNOGO zesci i fanaticniji od nas i stvarno bi tu mogli da naucimo od hrvata. Da smo mi ko vi nebi bilo dobro po vas.
Inace i vi cete dobiti svoj Vojvodjanski problem sa Istrom.
__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old March 20th, 2009 #7
Heks
SrbIN
 
Heks's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: † Mother Serbia †
Posts: 209
Default

Quote:
Originally Posted by Serbian View Post
Madjaraski i srpski nacionalisti moraju da shvate da se od Vojvodine pravi experiment. ZOG je uz pomoc lokalnih komunista/liberala/'demokrata' resio od Vojvodine da napravi nekakvu vestacku 'nezavisnu' drzavu koja nece biti Srpska a ni Madjarska. Vec su napravili novu zastavu, nekakve pasose i sve to uz promovisanje nekakvog posebnog Vojvodjanskog 'nacionalizma'.
Problem u Vojvodini nisu Madjari nego srpski izdajnici koji stoje iza ovog projekta. Vecina bandita koji zagovaraju nezavisnu Vojvodinu su nazalost Srbi.
To je nazalost istina, mada za mene nisu vise Srbi.
__________________
This time we're here to finish a job, Started a decade ago
Driving the animals out of their holes, To bury them 6 feet below
Rats who dares to stand before us, Feel our guns go live
 
Reply

Share


Thread
Display Modes


All times are GMT -5. The time now is 02:41 PM.
Page generated in 0.20060 seconds.