Vanguard News Network
VNN Media
VNN Digital Library
VNN Reader Mail
VNN Broadcasts

Old August 8th, 2022 #881
Dominus
Senior Member
 
Dominus's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Serbia
Posts: 809
Default

Quote:
Originally Posted by Tiwaz View Post
Be good tiger or...
Or you will make 10 more accounts with ten more personalities when the old ones are banned.....

 
Old August 17th, 2022 #882
Tiwaz
Senior Member
 
Tiwaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Europa, Serbia
Posts: 778
Default News from serbia

Minus, stick to the topic - NEWS FROM SERBIA!

By the way, I am impressed by your obsession with me! If you like me so much, open new thread about your obsession with me and my ,,accounts''! I must remind all members here that doMinus, our little tiger started voting to change moderator on SF Serbia and voted for me, and when i won i was banned! Just stay on the topic! If you are so obsess made topic about me, or if you see me as SERBIAN NEWS than you have really big problem in your little brain!

Last edited by Tiwaz; August 18th, 2022 at 03:30 PM.
 
Old August 18th, 2022 #883
Tiwaz
Senior Member
 
Tiwaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Europa, Serbia
Posts: 778
Default Bishop Nikarion cursed prime minister of Serbia Ana Brnabic


Serbian Bishop or Vladika Nikarion cursed Ana Brnabic because of organize EU gay parade! Bishop calls every Serb to try to stop EU gay parade in Belgrade! There is lot of splits in SPC about this topic. A lot of Serbs policeman reject to protect this satanistic act! There are big chances that this satanistic performance will be cancelled due a lot of splits in every part of society and government of Serbia! Biggest enemies of faggots are parts of SPC - Serbs Orthodox Church

Last edited by Tiwaz; August 18th, 2022 at 10:39 AM.
 
Old August 24th, 2022 #884
Tiwaz
Senior Member
 
Tiwaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Europa, Serbia
Posts: 778
Default Напустио нас је генерал Божидар Делић - General Božidar De


The famous general-major who participated in the defense of Yugoslavia from the NATO pact in 1999, Božidar Delić has passed away!
General-major Delić participated in one of most famous battles ,,Battle for Paštrik''.
The Battle of Pastrik in which NATO launched ,,Operation Arrow'' together with Albanian terrorists and mercenaries in fought against less numerous Yugoslavian Army still, thankful to the capabilities of Yugoslavian officers and commanders, NATO failed to defeat that battle as many other battles back in 1999!

The brigade commanded by general-major Božidar Delić - the 549th Motorized Brigade was a brigade of the Yugoslav People's Army and the Serbian Army.
GENERAL DELIĆ, THANK YOU ON EVERYTHING YOU DONE!
PEACE BE WITH YOU!

INTERVIEW WITH GENERAL-MAJOR BOŽIDAR DELIĆ

ИНТЕРВЈУ СА ГЕНЕРАЛ-МАЈОРОМ БОЖИДАРОМ ДЕЛИЋЕМ
Генерал Делић: За 78 дана рата НАТО је уништио мање од 1% потенцијала Војске Југославије

Прослављени српски генерал у ексклузивном интервјуу за Russia Beyond поделио је своја сећања из времена НАТО агресије, открио који су успеси српске војске посебно интересовали НАТО генерале након рата, како је војска СРЈ успела да најсавременију НАТО борбену технику практично обезвреди, а подсетио се и руских добровољаца који су ратовали у његовим јединицама. Своје мишљење генерал Делић дао је и о Бесмртном пуку.
Наш саговорник је прослављени српски генерал Божидар Делић, у време НАТО агресије командант 549. моторизоване бригаде стациониране у Призрену. За заслуге у одбрани земље током 1998-99. ова јединица одликована је Орденом народног хероја.

„Знали смо да је агресија неизбежна“
Какво је стање на Косову и Метохији било уочи НАТО агресије?

Божидар Делић: Ми смо знали да ће до агресије доћи и да је то неизбежно, јер је агресија најављивана и 1998. године. Одређеним политичким попуштањима и маневрима агресија је одлагана. У октобру месецу те године на простор Косова и Метохије долази ОЕБС са задатком да оживи ОВК. Иако је било часних изузетака у тој мисији ОЕБС-а, њено руководство, Вилијем Вокер и представници Велике Британије и САД, свакодневно су боравили на територијама које су контролисале шиптарске терористичке банде. Београдски споразум, који је претходио доласку ове мисије приморао нас је да напустимо одређене стратешки важне тачке, одакле смо имали могућност да контролишемо територију Косова и Метохије.

Позиције које смо ми напустили одмах су преузимали ОВК терористи, иако то по споразуму није смело да се деси, а ОЕБС није испоштовао своју обавезу да то спречи. Почетком 1999. терористи интезивирају своја дејства на комуникације, позиције МУП-а и грађане, па смо ми били приморани да на то одговоримо. У марту месецу борбе су се водиле на већем делу територије Косова и Метохије. Када се 19. и 20. марта мисија ОЕБС-а повукла са наше територије у Скопље били смо свесни да до почетка бомбардовања одбројавање може да почне. Дан пред агресију, 23. марта у Скопље се повлаче и хуманитарне организације, оставивши пуне магацине хране.

Још у фебруару месецу, приликом заузимања једне команде ОВК-а ми смо дошли у посед плана „Феникс“, који су разрадили Американци и који нам је тачно предочио са којим снагама и средствима креће напад из Албаније на нашу територију, после почетка бомбардовања из ваздуха. За нас је био драгоцен податак што су у плану биле наведене и снаге које се налазе иза наших леђа и које су требале да буду активиране када крене копнени напад. По подацима садржаним у овом плану, те снаге у нашој позадини планирано је било да броје од 12.000 до 15.000 људи.

„Терористе у позадини смо поразили за две недеље“
У којој мери су јединице под Вашом командом биле спремне за НАТО агресију?

Божидар Делић: Наш план је био да када прве бомбе падну ми на граници имамо утврђене снаге способне да одбију прве нападе са територије Албаније, док смо главнину наших снага усмерили на чишћење територија, одакле смо према плану „Феникс“ требали да очекујемо напад с леђа. Проценили смо, имајући у виду нашу обуку, да ће им за почетак копненог напада требати између 15 и месец дана. Генерал Кларк је годинама касније у књизи „Модерно ратовање“ написао да НАТО снаге пре половине новембра не би биле у стању да покрену копнену операцију.

Наредбу за чишћење терена у позадини примили смо дан пред агресију, после одласка хуманитарних организација. Тог дана био сам на састанку у команди корпуса у Приштини и одмах по повратку у Призрен, старешинама јединица под мојом командом наредио сам да изађу на терен и ступе у акцију. Већ 24. марта касарна је била практично празна, остала је само стража и незнатне позадинске јединице. Прва извиђања територије и припреме дејстава била су обављена већ уочи агресије, а борбена дејства у правцу Сува Река – Ораховац – Призрен почела су непосредно уочи агресије. Прве две ракете нашу касарну погодиле су 25. марта ујутро. За један дан потпуно смо разбили две шиптарске бригаде. Један део је успео да се извуче према Дреници, а ми смо у потпуности успоставили контролу над овим простором.

Већ следећег дана наставили смо према Дреници и Малишеву и за око 3 дана овладали и овим простором, одакле смо кренули ка Ђаковици и за око још 3-4 дана од шиптарских терористичких банди очистили и комплетан простор у залеђу овог града. Још отприлике толико било нам је потребно да очистимо простор од Суве реке према планини Шара, пошто се ту отприлике и навршио период од две недеље, за колико смо били сигурни да неће доћи до копнене агресије. Сви задаци су били испуњени, главнину снага сам тада пребацио на границу. Даље операције против ОВК-а у позадини препустили смо МУП-у Србије, којима смо дали и део снага као подршку.

Како сте поднели први талас напада?

Божидар Делић: Специфичност наше зоне одговорности била је што смо свакодневно били изложени жестоком бомбардовању из ваздуха, од првог до последњег дана. Наша касарна је бомбардована 138 пута, на њу је бачено стотине контејнера са касетним бомбама. Сваки квадратни метар у касарни је био погођен и буквално засејан касетним бомбама, оружјем пројектованим за уништење живе силе.

На границама у то време код нас било је инцидената, малих напада, дејства, али иако су ове групе биле разбијене оне су се сад извлачиле према Албанији тако да су долазиле у сукоб са снагама МУП-а, или је негде чак долазило до напада, на путеве, на наша возила. Нисмо имали губитака при томе, али смо озбиљно радили, јер знали смо да следи, да ће сигурно уследити и копнени напад.

Копнени напад на караулу Кошаре почео је 9. априла. Ми смо предузели мере потпуног минирања на самој државној граници и против тенкова, и против пешадије. И то смо радили неколико пута сваки дан дуж целе државне границе. Нисмо губили време уз истовремено утврђивање тамо где је то могло на самој планини Паштрик и на планини Коритник. То је врло тешко земљиште, каменито, не може се укопавати, мора да се надзиђује, што је прилично неповољно и опасно, јер због дејства артиљерије оно чак и повећава губитке, јер се тада и камење претвара у гелер.

Код нас је негде уз ово бомбардовање озбиљнији копнени напад кренуо 26. априла. Американци су били ти који су испланирали и делом учествовали у тој операцији „Стрела“, док је главнину снага представљала албанска војска и терористи, који су са Косова избегли у Албанију. Било је и оних који су као цивили у избегличким колонама напустили нашу земљу да би у Албанији касније били мобилисани и упућени у ОВК јединице на границу. Борбе су биле врло тешке, јер смо против себе сада имали и албанску војску која је ангажовала тенкове, артиљерију и све што ми имамо, а уз то су имали потпуну превласт у ваздуху, подршку свих видова авијације које постоје.

У то време више је дејстовала тактичка и ловачко-бомбардерска авијација, готово без прекида, дан-ноћ. Првог дана напада су мало успели да уђу на нашу територију јер нисмо имали довољно снага, а било је и међупростора између јединица. Међутим, већ поподне ми смо ангажовали неке резерве и зауставили њихов даљи продор, а кроз два дана смо очистили тај део и поново се вратили на нашу границу. Карактеристично је да су се они кретали у дневне и у ноћне нападе. Обично би имали два до три ноћна напада. Међутим, више никаквог померања линија није могло да буде, јер ми смо имали добро распоређену артиљерију, дејстовали смо са 14 локација и нанели им стварно велике губитке.


С обзиром на потпуну техничку инфериорност наше војске у односу на снаге НАТО пакта, колико успешно сте заштитили људство и технику и какви су губици били јединица под Вашом контролом за 78 дана бомбардовања?

Божидар Делић: Тачно је да смо ми, када је у питању техника, били инфериорни. Међутим, мере које смо предузимали свакако су дале резултате. Оно што је карактеристично за наше људе и наше војнике је инвентивност, иницијатива, способност импровизације. Ја верујем да би се они предали да су они били на нашем месту, а ми на њиховом, да би имали страховите губитке. Ми смо најсавременију технику коју НАТО има успели да обманемо на најпростије и најјефтиније начин да је то некада било просто смешно. Они су потрошили огромне количине ракета, бомби гађајући лажне циљеве које смо им ми потурали, лажне радарске рефлекторе, чак и гађајући гомиле ђубрета. Наши војници, махом деца, момци од 20 година – често су се ваљали од смеха, док су НАТО бомбе и ракете падале на око 300-400 метара од њих и уништавале лажне циљеве.

Кад кажем иницијативност и брзина – у неким стварима ми смо успели њима да доскочимо. Непосредно пре рата ја сам добио један уређај помоћу кога сам могао да видим где се налазе њихови авиони у ваздуху. Нису га имали сви, али ми на граници јесмо. Друго, наши људи су успели да уђу у њихове комуникације. У нашој команди су имали компјутерски програм који им је често омогућавао да нам саопште који ће наши положаји бити бомбардовани за 20 или 10 минута. Након примљених упутстава ми смо се склањали и на тај начин избегавали губитке.

Тако да, ја сам у '98 години имао девет погинулих, пет старешина и четири војника. До 15. маја 1999. имао сам укупно још десет, а после тога до краја рата укупно 87 (са '98 годином). Нису сви из моје јединице. Моја јединица је са 1998/99. имала 57 погинулих, осталих 30 су из других јединица које су мојој бригади биле придружене. Тако да ти су губици у односу на бројно стање били испод 1%. Губици у техници су се такође кретали око 1%. Уништена су ми два тенка, три „праге“ и три ТММ-а. То је тешко механизовани мост, камион који се развлачи као мост. И још неколико камиона и два минобацача 120 мм. Нове „праге“ сам добио кроз три дана пошто су ми уништене, такође и тенкове, тако да смо ми апсолутно спремни чекали њихову копнену агресију.

Губитак и само једног човека је велики губитак. Међутим, у таквом рату, какав смо ми водили у тако несразмерном односу снага, где су они били јачи од нас, зависи који елемент узимате, од 1:6000 до 1:10000, имати за 78 дана толике губитке око 1 % је јединствен подвиг.
 
Old August 27th, 2022 #885
James Radov
Senior Member
 
James Radov's Avatar
 
Join Date: Apr 2019
Location: Bratislava
Posts: 1,971
Default

this was on DailyStormer but Awesome enough to share.
Its wonderful to see Humans properly deal with a disgusting pederast parade of defective perverts and degenerates..
the only possible better option is the Allow the faggot-paradee and then circle them and let Serbs open fire from any firearm of choice and just social hygiene that shit away, flamethrowers at the end to disinfect area.. include that hideous dyke politico the kikes have promoted.

Serbia Cancels Euro-Faggot Event
https://stormer-daily.rw/serbia-canc...-faggot-event/
 
Old September 25th, 2022 #886
Stewart Meadows
Senior Member
 
Join Date: May 2018
Posts: 37,484
Default

Quote:
25 Sep, 2022 14:07 Home World News

Serbia reveals position on Donbass, Kherson, Zaporozhye referendums


Belgrade says it will not recognize the outcome of the vote on joining Russia

Serbia will not recognize the results of the referendums in the Donbass republics and Moscow-held territories of southern Ukraine on joining Russia, Foreign Minister Nikola Selakovic has said.

“On one hand, our commitment to the principles and rules of international law, the Charter of the United Nations, is crucial,” Selakovic told reporters on Sunday.
https://www.rt.com/news/563499-serbi...e-referendums/
 
Old September 26th, 2022 #887
Dominus
Senior Member
 
Dominus's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Serbia
Posts: 809
Default

Quote:
Originally Posted by Stewart Meadows View Post
Far from it that I would defend the present ZOG government in Serbia. Really, far from it. However, this decision is made simply because Serbia has no choice. If my country would recognize the referendum officially, the first thing which the Zio-West would do is to hit us with sanctions, and we already had them in the 90's, it wasn't pretty.....
Serbia is not Russia, we are a small country, dependent on oil and gas import and on every other import that you can imagine. Those sanctions would crush our economy easily, without the need of an open war, and I'm not even talking about the other methods that the Zio-West could use against us. A conflict in Kosovo and Republic of Srpska could also be created in a blink of an eye, in Rashka too, even in Crna Gora (so called "Monte Negro").....
BTW Russia totally understands that, they know exactly what pressure is put on us.
 
Old October 1st, 2022 #888
Stewart Meadows
Senior Member
 
Join Date: May 2018
Posts: 37,484
Default

Quote:
1 Oct, 2022 15:03 Home World News

Crisis-hit Serbia asks EU for help


Belgrade is seeking assistance to cope with the energy crisis



Serbian President Aleksandar Vucic on Saturday asked the EU to provide financial support to the Balkan nations amid the ongoing energy crisis, which has been exacerbated by the bloc’s sanctions on Moscow and a sharp decrease in Russia’s gas supplies.

Speaking in Sofia at the opening ceremony of the Greece-Bulgaria gas pipeline, Vucic addressed European Commission President Ursula von der Leyen directly, since she was in the audience.

“We are grateful for your support during the [Covid-19] crisis, but as far as money is concerned, we cannot cover the gas costs now. Please put our Balkan countries on the list with EU countries,” said the Serbian president.
https://www.rt.com/news/563865-vucic-help-eu-energy/
 
Old October 30th, 2022 #889
Stewart Meadows
Senior Member
 
Join Date: May 2018
Posts: 37,484
Default

Quote:
28 Oct, 2022 22:51 Home World News

EU pressures Serbia on ‘shared values’


Ursula von der Leyen demands “alignment” with Brussels' policy during visit to Belgrade

Serbia needs to follow EU foreign and security policy if it wishes to join the bloc, thje President of the European Commission Ursula von der Leyen warned on Friday. The phrase has long been used by Brussels to imply that Belgrade should adopt EU sanctions against Russia.
(...)
After meetings with Vucic and Prime Minister Ana Brnabic in Belgrade, von der Leyen insisted that joining the EU means “sharing our values,” implying Serbia needs to join the bloc in embargoing Russia.

“It's important [Serbia] is aligned with our foreign and security policy,” she told reporters.

Vucic noted that Serbia has supported Ukraine’s territorial integrity and made a pointed remark about the EU double standards.

“Sometimes we ask ourselves why Serbia’s territorial integrity hasn’t always been respected,” he said, in reference to Kosovo, a province occupied by NATO in 1999 and recognized as independent 22 out of the 27 EU member states. The EU has included recognition of Kosovo as one of the conditions for Serbia’s eventual membership.

Vucic said Serbia understood von der Leyen’s message and would “align with the visa policy” of the EU in response. Brussels authorities had previously complained to Belgrade about allowing entry to migrants from Burundi, Cuba, India, Tunisia and Türkiye, who would then cross into the EU and demand asylum.
https://www.rt.com/news/565555-serbi...nctions-leyen/
 
Old May 3rd, 2023 #890
James Radov
Senior Member
 
James Radov's Avatar
 
Join Date: Apr 2019
Location: Bratislava
Posts: 1,971
Default

school shooting are a global "value" now..
the tragic irony of the guys shirt in that pic

Police identified the shooter as Kosta Kecmanovic, a 13-year-old student at the Vladislav Ribnikar school, whose students would typically range in age from 6 to 15.

https://triblive.com/community/murry...cf613e5d8a202/
 
Old May 4th, 2023 #891
George Witzgall
Senior Member
 
George Witzgall's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 8,645
Default

When our folk are unable to fight for their blood and soul, they lose a sense of meaning and slowly go crazy, like animals taken from their natural habitat and reared in cages. This is the nightmare of the modern world. The promise of an afterlife with Jesus can no longer serve to compense for what's been taken from us.

The only solution is to free ourselves from the cages. The only solution is Aryan revolution.
__________________
Blood & Soul Aryan
 
Old May 4th, 2023 #892
Dominus
Senior Member
 
Dominus's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Serbia
Posts: 809
Default

Quote:
Originally Posted by George Witzgall View Post
When our folk are unable to fight for their blood and soul, they lose a sense of meaning and slowly go crazy, like animals taken from their natural habitat and reared in cages. This is the nightmare of the modern world. The promise of an afterlife with Jesus can no longer serve to compense for what's been taken from us.

The only solution is to free ourselves from the cages. The only solution is Aryan revolution.
And again, Jewish faggot George Witzgall tries to spam and derail yet another thread with gibberish and nonsense.

Meanwhile:

Quote:
Originally Posted by George Witzgall View Post
Europe belongs to my race...
Quote:
Originally Posted by George Witzgall View Post
I'm jewish.
Quote:
Originally Posted by George Witzgall View Post
can't believe i actually thought this so-called "movement" (more like bowel m) might actually have a flicker of value in it. but i was reading through post after post - u guys talk about these huge dramatic issues like a break between stormfront and vnn (clue, no-one outside ur little incestuous cult has even heard of their names), while my people, the queers, rally in the millions around the world, trying and succeeding in pissing u off, and then we pass hate-crimes legislation locking u up for life when ur reptilian brains can't repress the instinct to resort to name-calling and physical violence (clue, if ur going to bash a fag, don't shout die mf fag to the world, even if u don't quite get the same thrill).
 
Old May 4th, 2023 #893
James Radov
Senior Member
 
James Radov's Avatar
 
Join Date: Apr 2019
Location: Bratislava
Posts: 1,971
Default

Ive spoken to several Serb friends about the school shooting.. some of them say that killer is actually jewish; now, im not trying to start unfounded rumors, but his parents are doctors and they say his surname is not Serbian, not sure if its true, but if it is, expect the story to be buried real fast.
Someone told me the killer actually boasted of getting pleasure from seeing the parents of dead kids suffer. that shitbag is obviously a psychopath.
 
Old May 15th, 2023 #894
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,673
Thumbs down

Serbia disarms after mass shootings

The first week of gun amnesty saw citizens turn in over 13,000 weapons

https://www.rt.com/news/576340-serbi...ass-shootings/
__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old August 3rd, 2023 #895
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,673
Default Serbia China relations should be the model for nations.

Vučić with Chen Bo: When we see off sincere friends of Serbia, we do it with sadness

President of the Republic of Serbia Aleksandar Vučić at the farewell reception in honor of outgoing Ambassador of the People's Republic of China Chen Bo.



"When we see off sincere friends in Serbia, we do so with sadness, but also with pride because of the honor and opportunity to have such a friend," wrote Vučić on Instagram and continued:

"For us, Ambassador Chen Bo is much more than a diplomatic representative of the People's Republic of China, a country that in Serbia has the highest possible respect from its citizens. She is, first of all, our precious friend. We planned many projects together, looked forward to every kilometer of road and railway, shared concerns in difficult times, listened to each other with attention and respect and always relied on the support and partnership attitude of the great People's Republic of China for everything that Serbia and its citizens needed."

As he says, when it was most difficult, Ambassador Chen Bo's strong commitment to strengthening comprehensive relations between China and Serbia always bore her personal seal of sincere love and respect for our country and people.

"That's why Serbia is her second home where she is no longer a guest, but someone who will always be welcomed here with joy, respect and great affection," concluded Vučić.

https://www.b92.net/eng/news/politic...&nav_id=116469
__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old August 17th, 2023 #896
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,673
Default

Quote:
German media:”Serbia’s domination should be dismantled”

Three German media outlets wrote almost simultaneously and similarly about the situation in the Western Balkans, the allegedly failed strategy of the US and the EU, and the “dominance of Serbia that must be dismantled.”
https://www.serbianmonitor.com/en/ge...be-dismantled/
__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old August 19th, 2023 #897
Tiwaz
Senior Member
 
Tiwaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Europa, Serbia
Posts: 778
Default

[QUOTE=Dominus;2384694]Or you will make 10 more accounts with ten more personalities when the old ones are banned.....

Budi miran pimpek!
 
Old August 20th, 2023 #898
Dominus
Senior Member
 
Dominus's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Serbia
Posts: 809
Default

[quote=Tiwaz;2419390]
Quote:
Originally Posted by Dominus View Post
Or you will make 10 more accounts with ten more personalities when the old ones are banned.....

Budi miran pimpek!
Миран сам ја ујко, него ми се ти нешто нервираш.
 
Old August 20th, 2023 #899
bedford
Senior Member
 
Join Date: Dec 2003
Location: Atlanta,GA
Posts: 3,315
Default

I posted this in the sports section.
Ivana Vuleta of Serbia won the women's long jump Sunday at the world track and field championships.
__________________
"To Undo a Jew is charity and not a sin."
-Christopher Marlowe
 
Old August 29th, 2023 #900
Tiwaz
Senior Member
 
Tiwaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Europa, Serbia
Posts: 778
Default

[quote=Dominus;2419519]
Quote:
Originally Posted by Tiwaz View Post
Миран сам ја ујко, него ми се ти нешто нервираш.
Ja!? Ne srećo, ali hvala što brineš!
 
Reply

Tags
albanian girls rule!, kgb is jew

Share


Thread
Display Modes


All times are GMT -5. The time now is 03:53 AM.
Page generated in 0.29864 seconds.