Vanguard News Network
VNN Media
VNN Digital Library
VNN Reader Mail
VNN Broadcasts

Old March 21st, 2009 #1
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default Srpska policija puca, mlati, ponižava... nema zajebancije

Prije nekoliko dana policajac je upucao mladića nakon što je prošao kroz crveno na semaforu. Žrtve brutalnosti boje se za svoju sigurnost.
Prije nekoliko dana pripadnik interventne policije Miljan Raičević (25) ubio je 24-godišnjeg Đorđa Zarića iz Jakova.

Tragedija se dogodila nakon što je ubijeni mladić četiri puta prošao kroz crveno svjetlo na semaforu, a osumnjičeni policajac rekao je kolegama kako je kobni hitac ispaljen kad ga je ubijeni uhvatio za ruku.

Srpska policija pokrenula je istragu o cijelom slučaju, a postoji sumnja da je policajac bio u pijanom stanju za vrijeme ubojstva 24-godišnjaka.


Policajci su mi počeli zavrtati ruku, nabijati koljena u grudni koš. Sav sam bio krvav, a za nekoliko trenutaka krv je krenula i na usta.

Darko Mrdak, žrtva policijske brutalnostiNakon tragičnog incidenta, srpski mediji pišu kako mladićevo ubojstvo, nažalost, nije jedini slučaj policijske brutalnosti.

Darko Mrdak tako već osam godina pokušava na sudu dokazati kako su policajci na njega i njegovu djevojku pucali bez razloga, piše B92.

On tvrdi kako je bilo propusta u istrazi te strahuje za svoju sigurnost.

Policija upucala par u automobilu bez povoda

Prema Mrdakovoj priči, prije osam godina u Novom Beogradu sjedio je s djevojkom u automobilu, kada su do njih dotrčali policajci u civilu, otvorili vrata i počeli unakrsno pucati.

Darko je tada ranjen u grudi, a njegova djevojka u ruku i nogu. Policija je kao razlog napada navela sumnju da je par ukrao policijsko vozilo. Darko pak tvrdi kako je tijekom istrage postojala verzija da je četiri rane na dvoje ljudi uzrokovao samo jedan metak.

Osim toga, nekoliko primjera policijskog zlostavljanja objavljeno je i na YouTubeu.

U jednom su videu zabilježeni postupci pripadnika interventne policije koji su sami sebe snimali tijekom presretanja kradljivaca automobila koji nisu pružali otpor. Na njima se iživljavaju, tuku ih i psuju dok leže na zemlji s lisicama na rukama.
ima film u kojemu se zabijaju u auto i mlate odreda.

http://www.javno.tv/index.php?id=16341q4d1240

Dok je bio SUP u Hrvatskoj...modrili smo se od batina, sad kad su Hrvati panduri sve je super, ali izgleda da Srbin pandur je najgori soj čovjeka (ako se to može nazvat čovjekom)...nije čudo zašto su ih Šiptari ispalili s Kosova, pa dopizdilo im svaki dan dobivat po fesićima bez razloga.
A sjećate se legendarne utakmice Dinamo-Zvezda kad je Boban kapetan Dinama zgazio pandura...e to je pokrenilo rat u Hrvatskoj...jebote nakon toga sve je gorilo
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 21st, 2009 #2
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,679
Default

Policajci su neprijatelji i kao takve ih trebamo tretirati. Nazalost sav olos, oni sa dna kace idu u policiju, to im je sansa da ispoljavaju svoju brutalnost nad ljudima bez posledica.


Quote:
ali izgleda da Srbin pandur je najgori soj čovjeka
Ima tu i dosta ne srba u 'nasoj' policiji. Recimo balija ili siptar postanu policajci samo da bi se izivljavali nad Srbima, jos ih Srbija placa za to.
__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old March 22nd, 2009 #3
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Serbian View Post
Ima tu i dosta ne srba u 'nasoj' policiji. Recimo balija ili siptar postanu policajci samo da bi se izivljavali nad Srbima, jos ih Srbija placa za to.
Pa dok je bio SUP ovdje (ja se još sjećam toga) pa jebote u Hrvatskoj je onda bilio 20% Srba ali zato u miliciji ih je bilo 60%... ala su ti volili batinat, a šta se tiče vaše policije sada, nisam baš siguran da imate puno balija ili šiptara, ja mislim da je vaša policija 95% srpska, no ima nešto u tom glupavom srbinu kad obuče uniformu, znaju bit stvarno prasad...
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 22nd, 2009 #4
Heks
SrbIN
 
Heks's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: † Mother Serbia †
Posts: 209
Default

Quote:
Originally Posted by bmwbiker View Post
Pa dok je bio SUP ovdje (ja se još sjećam toga) pa jebote u Hrvatskoj je onda bilio 20% Srba ali zato u miliciji ih je bilo 60%... ala su ti volili batinat, a šta se tiče vaše policije sada, nisam baš siguran da imate puno balija ili šiptara, ja mislim da je vaša policija 95% srpska, no ima nešto u tom glupavom srbinu kad obuče uniformu, znaju bit stvarno prasad...
Evo kako izgleda jedno hapsenje
Policija i treba da bude gruba prema kriminalcima, problem je sto oni ne diraju kriminalce, nego drkaju normalne ljude.

__________________
This time we're here to finish a job, Started a decade ago
Driving the animals out of their holes, To bury them 6 feet below
Rats who dares to stand before us, Feel our guns go live
 
Reply

Share


Thread
Display Modes


All times are GMT -5. The time now is 02:05 PM.
Page generated in 0.09976 seconds.