Vanguard News Network
Pieville
VNN Media
VNN Digital Library
VNN Broadcasts

Old March 20th, 2009 #81
1bobwhite1
Junior Member
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 223
Default

Ma sve mi se cini da ce se vise od pola clanova preseliti ovdje zbog Croat-a.
Steta.Ne sto ce ovdje pocet dolaziti vec steta sto tamo SF Cro oslabljuje zbog gluposti i nezrelosti.
 
Old March 20th, 2009 #82
VMRO
MACEDONIAN
 
VMRO's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 21
Default

Quote:
Originally Posted by bmwbiker View Post
Re: Pitanja i Komentare o Forumu - Questions & Commentary about SF Croatia

Jebivjetar:

Bilo bi dobro da The Croat vodi moderaciju na transparentni način. Kad netko dobije ban ili kaznene bodove, bude stavljen na moderaciju ili mu budu brisani postovi da moderator na ovom topicu stavi obavijest za sve. Smanjilo bi ispitivanje tko, kako i zašto. I ne bi bilo drame kakvu sada imamo.


E moj jebivjetre, mene je stavio bez ikakvog upozorenja na moderaciju a tako me je i bannirao....BEZ IKAKVOG UPOZORENJA!!!!

Ti tražiš da vam on postavlja objašnjenja....ha ha ha

Najljepše je šta je opet zajebao drugog moderatora, a vi to neznate...
Najgore je kad ti svoji zabiju noz u ledja
 
Old March 20th, 2009 #83
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

pa jebote ovo je za nepovjerovat!!!!!!!!! bannirao je trajno Hastata!!!!!!!!!!

Re: Pitanja i Komentare o Forumu - Questions & Commentary about SF Croatia

--------------------------------------------------------------------------------

Quote:
Originally Posted by Hastat
slazem se s VB,
mi ovde nismo dosli radi nekog WN, hrvatska sekcija ovde je da bi se nalazili Hrvatski domoljubi i suradivali s ostalim bijelim narodima, imam mi jos domobljubni foruma nije ovo jedini.. ako ce nas jebavat, kao i do sad, ja vam garantiram propast ce ovi sub-forum, znate i sami da nisam bio aktivan jedno pola godine pa sam se opet vratio, mislio sam sve je se sredilo, isplati se trosit vrijeme na SF, al nisam glup, iskreno zalim toliko vrijeme koje sam poklonio WN ovde na SF.. radi mene mozete ugasit ovo ako se nastavi ovakav cirkus kao do sad.. jebo ti SF di ce nas turci ucit o WN, ma dajjj.. u srcu im petokraka ovde prosipaju neki fasizam..

a ti TC nemas "balls", ako ima nesto sto mi neznamo, vezano za tvoje vodenje SFC reci, budi musko.. znas da se mi Hrvati nikom ne klanjamo, necemo ni Donu Blacku, jebenom profiteru na WN, nek mi ga lagano popusi, nisam ovde dosao radi amera vec radi svojih ljudi , hHrvata diljem svijeta..

ae zbroji kvalitetne clanove koji su otisli radi tvog vodenja SF?!?!



The Croat:

Kao pravi znas doci u tudju kucu i oblajat domacina. A sada ces od mene trazit objasnjenje bana? Jeli?
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 20th, 2009 #84
Heks
SrbIN
 
Heks's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: † Mother Serbia †
Posts: 209
Default

Dobar mu je potpis "Jihad againts Croats" bas ga lepo opisuje
__________________
This time we're here to finish a job, Started a decade ago
Driving the animals out of their holes, To bury them 6 feet below
Rats who dares to stand before us, Feel our guns go live
 
Old March 20th, 2009 #85
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by 1bobwhite1 View Post
ma decko je jako bezobrazan
Nasmijao me do suza kad sam vidio da me iskljucio.Ono, bas je pokazao tj. potvrdio sve sto sam pisao o njemu-nikakvih argumenata...cista samovolja.
A najbolje mi je kad kaze da zelim imat zadnju i da se ponasam ko arap???????
Samo zato jer postavim pitanje i ne dobijam nikakav odgovor koji bi smisleno bio logican u svezi mojeg pitanja.
Pitam ga gdje i kad i kako sam nekog uvrijedio? Odgovara uopceno ...
Ah..debilijana ziva. Najbolje mi je sto ipak vidim da me ljudi podrzavaju tamo i postiraju meni u korist...Mozda mali shvati
bump!bump!
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 20th, 2009 #86
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by 1bobwhite1 View Post
Croat jel ga netko zna? Cudan ti...skroz cudan.
Citam sto pise bmw...ma sve sam skloniji povjerovati da je ubaceniSamo me hebe to sto kad sam zadnji put(ne zadnji,ali zadnji put prije velike pauze..odprilike pola godine)bio tamo-cinio mi se ok decko. Sad ili se je pritajivao svo ovo vrijeme ili je totalno izgubio kompas?
kažem ti, sumnjiv je skroz, nitko ga ne pozna, a ja imam tamo rodbinu...i još mi je lagao gdje živi...
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 20th, 2009 #87
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by 1bobwhite1 View Post
ma tu su mi nestali postovi neki, a i kad sam pokusao jucer nesto postati - poruka da ide moderatoru na odobrenje? a vec su mi prolazili prije..ne kuzim?
Sto se tice Croat-a:
Samnom je definitivno pogrijesio. Nije me smio banirati.Niti jedno pravilo nisam prekrsio..nikoga nisam uvrijedio.Kad sam postavio to pitanje nakon prvog privremenog bana(7 dana)zasto je to napravio..dobio sam odgovor..zbg nekih ranijih postova a sad si kao prevrsio mjeru?????????
Dakle zasigurno nije normalan.
Ono sto mi je jako drago je to sto vidim po rweakcijama drugih clanova da su svi stali na mo9jmnu stranu.Nije mi drago jer dolazi do razdora izmedju Hrvata tamo, ali za cijelu situaciju je jedino Croat kriv a ne zeli to priznati s jedne strane i s druge strane imati ovlasti tako da moze poklopiti koga hoce i kad hoce. Neke postove(koji nisu isto tako bili bezobrazni-bio sam kulturno suzdrzan al sam kipio..zasluzio je svojim rijecima i ponasanjem da ga steram u 3 pm)u kojima ja argumentirano pitam i trazim smislene odgovore...jednostavno ih je obrisao tako ostatak drustva jednostavno ne moze skuziti gdje je nastao problem. Reda mora biti, ali samovolje ne.
Beckers mu je napisao tocno ono sto bi mu i ja rekao da me nije iskljucio.
Bahat,nekulturan-bez trunke kucnog odgoja,samoziv i neobjektivan.Definitivno jako velika steta za SF Cro da je on moderator.

Šta je je, ti si tratinčica prema mojim postovima, ja ne jebem nikoga, no opet respektiram ljude, onaj Anđeli apokalipse je ubačeni špijun...no The Croat se najviše uzvrtio kad je vidio da ja postavljam neka pitanja:

1.Kako to da je BAŠ ON moderator, a ne janka pusta ili Ustascha No1 ili ova ekipa s phore, sve odlični pisci i jako ozbiljni, čak nitko od njih nije idiot ko delfinela da ljude tlači s Sci-Fi glupostima?

2.Zašto nitko ne doživi 1500 postova na SF Croatia?

3.Tko je sve špijun (imamo ih a to je normalno, samo ih treba skužit) to se možda usrao jer je špija!!

4.Da li itko pozna The Croata? da li je on stvarno iz Australije (baš se nije napostao u Australija podforumu)

5.Zašto je Ustasha No1 moderiran? i onda je ubrzo pronašao razlog za moju moderaciju.

6. Zašto se tako grčevito bori za bit moderator, u čemu je kvaka? zato šta je to najbolje mjesto za ćiriti u PM, E-maile, i lozinke

Najvažnije:

Nikad me nije upozorio nego je jednostavno bezobrazno stavio na moderaciju

i za njegov odgovor mu je trebalo 6 dana (rekao je da je prezaposlen) a skužio sam ga da pregledava PM od svih članova i profile i to svaki dan....nego me je pička pokušao stavit na vatru i sad mu se to odbilo o glavu!!

I još jedna dosta ozbiljnija stvar: ovo baniranje na SF Croatia se dosta dobro čulo, sad sigurno šefovi seru i peru The Croatu uši zašto se diže buna...zadnji put kad su dva člana tražila da se obrišu njihovi accountovi nastala je prava poplava bježanja sa SF.. i još jedna takva panika forum će ostat samo na špijunima, provokatorima i novopridošlim.

Zato možemo ovu situaciju dobro iskoristit, jer ako izbanira sve i ostane bez pisaca i samo jedan zatraži brisanje accounta, opet će nastat navala za bježanje s SF...a to gazde ne žele
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist

Last edited by bmwbiker; March 20th, 2009 at 01:55 PM.
 
Old March 20th, 2009 #88
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Pa nemogu vjerovat da ova pička se javi...špijunsko govno!!!!!

Mesenđer X:

Nije tako dobro govoriti brate!


Oh kolega Hastat, vidim pobuna je ovdje ...? "Pobuna na brodu Bounty" ili tako nekako!

Eto, nisu naši Hrvati nikad zadovoljni... uvijek žele bune i revolucije! Vidim u zadnjih par mjeseci jedno miješanje hrvatskog nacionalizma (pozitivna stvar) protiv općesvjetskog bijelog jedinstva (makar u temeljnim stvarima, radi zajedničkog opstanaka) - WN poreta i pri tome pozivanje- nekih članova SF Hrvatska na ustaštvo, rimokatolicizam...i pljuvanje WN pokreta (dakle, šovinizam prema ostalim bijelcima??) itd. a to sve... naravno sazna vlasnik SF-a i to baca ružnu sliku na nas kao narod.

Ako je nama važniji naš, lokalni, plemenski nacionalizam da bi smo se jebeno mrzili sa Srbima dok nas isti neprijatelj jebe i uništava kao rasu... onda se ne čudim da SF-Hrvatska propada. Iskreno, ne radujem se tomu. Volio bih da SF Hrvatska opstane kao kvalitetan forum. Ne kao smeće... imam puno kritika na mnoge članove SF Croatia, ali, iskreno, brate, želim dobro svome Hrvatskom narodu i zato je važan svaki glas koji imamo. (pa i SF Croatia) prema velikom svijetu.

Mi smo mali narod i trebamo biti veoma mudri pametni, ponizni, između ovih svjetskh scila i haribdi... jer je vrijeme sve opasnije i događaji se u svijetu zgušnjavaju. U ratu koji dolazi, mnogi će narodi nestati... moramo misliti na svoj narod i kako sačuvati svoju sudbinu i svoj rod... ovakvo bahato pljuvanje po Don B. samo nam radi štetu! Jer ne boj se da srpski članovi i modovi ne prevedu ovakve stvari i pošlju vlasniku SF-a.

Neki se članovi SF Hrvatska ponašaju kao da smo mi supersila... pa si možemo dopustiti luksuz bahatosti! velikima se obraćaj ponizno, a ne bahato... jer bi mogao svoju bahatost platiti. To je poznato.


Ako vam se piše, pišite, ako vam se ne piše, ok. ne pljujte vlasnika SF-a jer vjerujte mi, nije ni njemu lako... znam što govorim, i Don se nalazi između čekića i nakovnja... svaki dan... zbog ovog foruma i da bi opstala ova 'bijela oaza'.


pa pogledaj ovoga seratora kako on brani The Croata i ulizuje mu se..na kraju će svi bit bannirani a ostat će samo The Croat, Mesenđer X, Arhanđeli apokalipse i moć će postat s delfinelom.

Jedna stvar: đubre od moderatora je reklo: mi ne postamo na Sf Srbija a oni ne postaju ovdje...da je to neki "tajni" dogovor između njega i četničkih moderatora, no u bit je dogovor ovakav: ja baniram tvoje a ti moje i zajedno udaramo u isti bubanj drage Jugoslavije..
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 20th, 2009 #89
1bobwhite1
Junior Member
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 223
Default

STRASNO!!!!!!
ovaj mesinger X je katastrofa...hahahahahha
koji dupelizac za nepovjerovati kaj je on nas ili je neki turak?

Nego BMW...daj reci jel imas sanse nekako(mozda imas kontakt sa nekim na SF Cro...pa preko njega)doci do nasih ljudi tamo i javiti im da dodju ovdje?
Ja sam vec bio mislio da da su tamo sve pi*kice...no vidim da sam se zahebao.
Steta da tu ne dodju Grabezljivac, Von Beckers, RightWhite, ZG, SiegfriedKashe, Hastat, brutalattack,...i jos neki vjerojatno.
Stvarno mi je zelja da nekako te ljude ,,sacuvamo,, na okupu.

Gledam The Chedu sto je sad zadnje postirao o meni hahahahaha:
Re: Pitanja i Komentare o Forumu - Questions & Commentary about SF Croatia

--------------------------------------------------------------------------------

Quote:
Originally Posted by ZG
Kolko se zna bobwhite nije nikakvo dijete neko covjek od 45 godina.

Quote:
ali trebamo biti pripremni ukoliko se Italija pocne raspadati da uzmemo ono sto je nase (ona podrucja gdje zive nasi hrvati preko mora), ai po mogucnosti osigurati i sirje podrucje teritorija koje danas pripada Italiji.

Ovo ti je odrastli covjek pisao. Zove se 1bobwhite1.
-----------------
---------------

tocno je da sam to napisao.
Ali drek ulizivacki nije napisao da je to moj post u svezi vijesti koja govori da talijanski nacionalisti zele nase dijelove zemlje!!!!!
A najgore je sto je samo dio posta mojeg dao a ne kompletan post!!!!Pi*ka licemjerna!!!!!


moj post je bio slijedeci:
Vitez,
kao prvo veliki pozdrav tebi...dugo nismo raspravljali-nije me bilo jako dugo tu.
slazem se s tobom.Italija je duboko podijeljenja drzava.Preko njenog sjevera pa sve prema jugu.
Mi trebamo biti spremni ukoliko dodje do pokusaja Italije da nam preotme koji dio Hrvatske da odmah, munjevito i gromovito vojno odgovorimo(prije toga svakako moramo uci u NATO kako nam se ne bi dogodila situacija da protiv sebe imamo ostatak svijeta), ali trebamo biti pripremni ukoliko se Italija pocne raspadati da uzmemo ono sto je nase (ona podrucja gdje zive nasi hrvati preko mora), ai po mogucnosti osigurati i sirje podrucje teritorija koje danas pripada Italiji.Vrijeme je da se mi Hrvati maknemo iz zabokrecine u kojoj se u prezentu nalazimo i da samo gledamo na susjede u smislu-oni nama zele nesto uzeti.
NE.Vrijeme je da predjemo u aktivniji nacin i pocnemo razmisljati sto je sada tudje a u biti pripada nama.Zasto ne bi susjedi malo razmisljali na nacin kako mi danas razmisljamo?
Svakako prvo u NATO. A onda poput grcke i turske..obje u NATO-u i kad imaju rat izmedju sebe onda taj rat i ostaje izmedju njih.
A Hrvatski covjek zna kako u ratu nadnoknaditi svoju brojcanu inferiornost.Uostalom povijest je to nebrojeno **** pokazala i Hrvati zasigurno znaju nacine kako izboriti poobjede uprkos brojcanoj, pa cak i slabijoj opremljenostioruzanoj, inferiornosti
 
Old March 21st, 2009 #90
Aleksandar
ArMakedon
 
Aleksandar's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Prilep, Macedonia
Posts: 77
Default

Quote:
Originally Posted by bmwbiker View Post
jebiga 4 banna to je pravi ratnik..i koliko si accountova imao?
Sad imam samo ovaj. Ona prethodna imaju permanentni ban.
__________________
Makedonien über alles, über alles in der welt!!!
 
Old March 21st, 2009 #91
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by 1bobwhite1 View Post
STRASNO!!!!!!
ovaj mesinger X je katastrofa...hahahahahha
koji dupelizac za nepovjerovati kaj je on nas ili je neki turak?
ma to ti je neki mješanac iz mješanog braka, djete JNA oficira, izgubljen u vremenu i prostoru, pa misli da može ujediniti Hrvate i Srbe (na način da Srbi ponovo vladaju)...ni Srbi nevole tog debila

Quote:
Originally Posted by 1bobwhite1 View Post
Nego BMW...daj reci jel imas sanse nekako(mozda imas kontakt sa nekim na SF Cro...pa preko njega)doci do nasih ljudi tamo i javiti im da dodju ovdje?
Ja sam vec bio mislio da da su tamo sve pi*kice...no vidim da sam se zahebao.
Steta da tu ne dodju Grabezljivac, Von Beckers, RightWhite, ZG, SiegfriedKashe, Hastat, brutalattack,...i jos neki vjerojatno.
Stvarno mi je zelja da nekako te ljude ,,sacuvamo,, na okupu.
došli su neki, na moderaciji su kao i ti jedno vrijeme, i volio bih da ostavite koji post na Engleskome tako da moderator ima neki materijal za pustit vas s moderacije..tekst može biti u stili: sve židove treba pobit (to vole na ovome forumu)
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 21st, 2009 #92
hastat
Junior Member
 
hastat's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Široki Brijeg, Croatian State Herceg-Bosna
Posts: 39
Default

ovi forum je Uber Crazy
 
Old March 21st, 2009 #93
1bobwhite1
Junior Member
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 223
Default

hahahahaha nisi normalan
 
Old March 21st, 2009 #94
joe_brzina
Junior Member
 
Join Date: Mar 2009
Location: Croatia
Posts: 7
Default

Kao sto rekoh situacija se na SF Cro maksimalno zakuhtava.

Sve vise je ljudima sumljivo, pogotovo oko izbora drugog sub-moderatora, dok evo kak se kaze srbi su ga dobili iz vedra neba.

Zato i treba tamo ostat, nikako se povlacit jer to nepridonosi nicemu.
 
Old March 21st, 2009 #95
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by joe_brzina View Post
Kao sto rekoh situacija se na SF Cro maksimalno zakuhtava.

Sve vise je ljudima sumljivo, pogotovo oko izbora drugog sub-moderatora, dok evo kak se kaze srbi su ga dobili iz vedra neba.

Zato i treba tamo ostat, nikako se povlacit jer to nepridonosi nicemu.
Koga bannira uvjek ima mjesta ovdje za rad u ilegali

Normalno, ne smije se dopustit da SF Croatia postane privatno sranje nepoznatog pervertita, koji još usput laže, obmanjuje (ono s mojom pedofilnom slikom!!!) i kontrolira, špijunira sve koji pišu tamo. Treba ustrajat i riješit to jednom za svagda.

Na VNN sam dobio forum nakon 300 postova, pitao sam moderatora je li mogu dobit posebni forum? on mi nije ništa odgovorio, ja sam ga nakon 5 minuta pitao šta je? a on mi odgovara: već sam ti ga postavio, nemojme pitkat samo me usporavaš.
Za postavit pod forum treba 2 minute..tako da niko nemože srat kako je to komplicirano, no druga je stvar da li vlasnik (na SF to je jedan profiter) želi, a sigurno je da ne želi da ljudi bježe zbog razloga jer su mu neki moderatori policijski špijuni.
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 21st, 2009 #96
Aleksandar
ArMakedon
 
Aleksandar's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Prilep, Macedonia
Posts: 77
Default

Quote:
Originally Posted by bmwbiker View Post
Koga bannira uvjek ima mjesta ovdje za rad u ilegali

Normalno, ne smije se dopustit da SF Croatia postane privatno sranje nepoznatog pervertita, koji još usput laže, obmanjuje (ono s mojom pedofilnom slikom!!!) i kontrolira, špijunira sve koji pišu tamo. Treba ustrajat i riješit to jednom za svagda.

Na VNN sam dobio forum nakon 300 postova, pitao sam moderatora je li mogu dobit posebni forum? on mi nije ništa odgovorio, ja sam ga nakon 5 minuta pitao šta je? a on mi odgovara: već sam ti ga postavio, nemojme pitkat samo me usporavaš.
Za postavit pod forum treba 2 minute..tako da niko nemože srat kako je to komplicirano, no druga je stvar da li vlasnik (na SF to je jedan profiter) želi, a sigurno je da ne želi da ljudi bježe zbog razloga jer su mu neki moderatori policijski špijuni.

Pa naravno da je DB profiter.
Friends of SF? Friends of secret services
__________________
Makedonien über alles, über alles in der welt!!!
 
Old March 21st, 2009 #97
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Aleksandar View Post
Friends of SF?
nisam te dobro skužio? objasni malo...
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 21st, 2009 #98
Aleksandar
ArMakedon
 
Aleksandar's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Prilep, Macedonia
Posts: 77
Default

Quote:
Originally Posted by bmwbiker View Post
nisam te dobro skužio? objasni malo...
Pa svi oni pumpaju DB dolarima.
__________________
Makedonien über alles, über alles in der welt!!!
 
Old March 21st, 2009 #99
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Aleksandar View Post
Pa svi oni pumpaju DB dolarima.
A da, istina...baš se otvoreno vidi kako se puši nekome kurac za 20 dolara...nevjerovatna organizacija i interesantno je kako mu ne ruše forum, na googlu odmah bacaju prve podatke sa SF..vrlo interesantno, zbilja su izreklamirani a kao skupljaju neku siću...pa jebote moraš dat googleu bar 200 000$ da ti izbacuje tvoje linkove ko prve..odakle DB ta lova? meni se čini da mu FBI i CIA to plaćaju a on za uzvrat živi od ovih 20$ debila
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 21st, 2009 #100
Jimmy McQuade
Hrvatski Prijatelj
 
Jimmy McQuade's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: SFV
Posts: 1,131
Thumbs up

Hey bobwhite is here too!!! Let's party!!!
 
Reply

Tags
foibe, moderator on stormfront, stormfront

Share


Thread
Display Modes


All times are GMT -5. The time now is 04:14 AM.
Page generated in 0.16659 seconds.