Vanguard News Network
VNN Media
VNN Digital Library
VNN Reader Mail
VNN Broadcasts

Old May 29th, 2009 #21
K.C.
Have faith..
 
K.C.'s Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 12
Default

Vidi o židovskoj ulizici : http://newsfromthewest.blogspot.com/...h-muzzled.html

Link našao na http://www.vanguardnewsnetwork.com/

Ovo definitivno je stranica koja daje informacije o našem "papi".

Pa naravno da samo vrijeđaš, a šta drugo očekivat od zaglupljenog, sirovog, tupog ustaškog primitivca, nego da mu naš oružje pa da kolje sve pred sobom. Čudo da znaš uopće kako se na net spojit. Ko zna možda sjediš u jednom od onih internet caffe-a, pa ti sve pokažu, a ti jedino moraš text utipkat.

Nemoj bit STOKA. Gadno je pred Bogom....
 
Old May 29th, 2009 #22
R.W.
(>".")> pew pew
 
R.W.'s Avatar
 
Join Date: May 2009
Location: Bleiburg
Posts: 109
Default

Ajde protuho, nakon jednog posta več je bilo očito tko si... marš... s ciganima poput tebe se ne raspravlja, več ih se tjera...
__________________
= WW2 - Croatian - Newsreels =
 
Old May 29th, 2009 #23
K.C.
Have faith..
 
K.C.'s Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 12
Default

Nacionalni izdajnici USTAŠE, navedoše hrv. narod na nacistički nož, pa im prodavaše bajke o slobodi, i onda se navukoše mnoge budale i povjerovaše bajkama naslinika, konjokradica, kokošara, silovatelja, bolesnika....tako to bijaše u davnini, a danas to ostaje u glavama nekolicine jadnika koji se nazivaju "Hrvatima", a ustvari su kvislinška, petokolonaška, nacistička STOKA i priglupa bagra, sramota ove države.
 
Old June 9th, 2009 #24
slobodnahrv
Registered User
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 6
Default

Faljen Isus i Marija


Quote:
K.C.:

Naravno da negira, jednako kao što ti negiraš pravo lice žido-papskih izdajnika i sotonista koji upravljaju Vatikanom. Nisi puno bolji od njega, ustvari još si opasniji, jer uvačiš Mesiju i Vatikan, kojeg reklamiraš kao njegovu crkvu. Vatikan = Isusova crkva. To jedino demonozirana stoka može popušit(iliti goje, koje si gore naveo).

Ovo je toliko nesuvislo napisano da nemam što odgovoriti.



Quote:
K.C.:

Danas su tajna društva, ona najvažnija kontrolirana od strane Vatikana, iako su ratovali kroz povijest.

Ne, uopravo obratno, Zlo se uvuklo u Crkvu (ili Vatikan, kako ti je očito milije) i unutar Crkve se vodi žestoka borba crkvene masonerije i onih koji su na strani Boga, koji su ostali vjerni Kristu. Da ne spominjem sv. Maksimilijana Kolbea kao jednog istaknutog i dokazanog borca protiv masonerije i sotonista u Crkvi, pa do našeg (dobro, ne tvojeg, ali tko ti je kriv) Zlatka Sudca kojeg vrh hijerarhije na sve načine želi ušutkati jer je Božji odabranik koji narodu govori protiv EU-a, kapitalizma, demokracije, pederluka i svih ostalih modernizama koje zagovaraju izgubljeni biskupi HBK. Da mogu najrađe bi ga u zemlju zakopali, ali Bog ima druge planove i kroz svoje ljude daje narodu svjetlo spasa u ovoj tami judeo-masonerijskog sotonizma koja se spušta na svijet, pa tako i na Hrvatsku. Žalosno je da ti je mržnja toliko pomutila rasuđivanje da ne možeš razlučiti tko je neprijatelj, a tko nije.


Quote:
K.C.:

Oni koji su orijenirani samo na ovu "pozemljarsku" dimenziju ne mogu ni blizu toliko štete napravit. Nego papski fanatici, sljepi sljedbenici židovske ulizice i nacista. Čudno mi kako on voli židove, a bio član hitler jungend?? Teški licemjer i varalica, taman po standardima NWO.

Opet nesuvislosti. Mislim, stvarno, koja razina argumentacije. I ja sam bio Titov pionir pa me sada slobodno etiketiraj kao titoista. Čovječe, što ti to treba?


Quote:
K.C.:

I MF koji puši Vatikanska govna, uostalom, javno je sudjelovao u reklamiranju (tribini ili tako nešt) opus dei - Vatikanske terorističke organizacije. Evo link : http://hr.opusdei.org/art.php?p=13605

Očito jako dobro surađuje s Vatikanom, možda je na platnoj listi Jezuita?? Ne bih se čudio.....

Čuj, potpuno moguće, nikada ne znaš... Ali što to mijenja na stvari što je rečeno i kakva se riješenja nude za Hrvatsku i Hrvate? Znači, bolje da ostane ovako i da idemo u nestanak kao Nacija i Država, nego da dođu novi ljudi sa prikladnim riješenjima i razrađenim planovima za nacionalni spas.

Što ti nudiš osim optužbi? Jesi li ti koji si tako pravovaljan i pametan dao neku koncepciju pa da se onda ona može preuzeti, a da se onda ova "nepodobna vatikanska pušiona govana" odbaci? Ponašaš se kao tužitelj brata svojega, onako kako je i pisano: "Sada nasta spasenje i snaga i kraljevstvo Boga našega i vlast Pomazanika njegova! Jer zbačen je tužitelj braće naše koji ih je dan i noć optuživao pred Bogom našim. Ali oni ga pobijediše krvlju Jaganjčevom i riječju svojega svjedočanstva: nisu ljubili života svoga - sve do smrti. Zato veselite se, nebesa i svi nebesnici! A jao vama, zemljo i more, jer Đavao siđe k vama, gnjevan veoma, znajući da ima malo vremena!" (Otkrivenje 12, 10-12). Prepoznaješ li duh koji te pogoni? Ako ti ne, onda budi siguran da drugi hoće, a na tebi je da se makar malo zamisliš nad sobom i svojim optužbama.


Quote:
K.C.:

Slabo si upućen momak, čitaj Franciškovićevu knjigu, pa ćeš vidjet šta je napisao o srbima i njihovoj crkvi a šta o Vatikanu(zalaže se da od Hrvatske napravimo papsku prćiju), pravoslavna crkva je inače više Kristova nego Kaptol/Vatikan. Tupsone, prvo pročitaj Hrvatsku knjigu opstanka pa onda dijeli packe, jel mosh???

Što je napisao? Baš me zanima - daj citiraj te dijelove o Srbima i njihovoj crkvi kao i o Vatikanu, a koje si očito vidio kada si čitao. I druge dijelove koji ti nisu po volji, koje vidiš pogrešnima. I bilo bi dobro da daš svoju alternativu tako da iz kritizera iskoračiš u kritičara.



Smrt Patentu, Sloboda Hakerima!

Bog i Hrvati
 
Old June 10th, 2009 #25
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Stvarno imamo svega ovdje na ovome forumu..ovi KC (je li to možda kratica za kurac?) ja neznam koja je to shema uletit s prva 3 posta odmah ko debil...vidim da se sviđa to slobodnojHrv....ima malo materijala za klanje...
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old June 11th, 2009 #26
K.C.
Have faith..
 
K.C.'s Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 12
Default

Quote:
Originally Posted by bmwbiker View Post
Stvarno imamo svega ovdje na ovome forumu..ovi KC (je li to možda kratica za kurac?) ja neznam koja je to shema uletit s prva 3 posta odmah ko debil...vidim da se sviđa to slobodnojHrv....ima malo materijala za klanje...

pa nisam se ja s njim došao svađat, nego malo provocirat ustašoide....pa ne možeš mi valjda to zamjerit??
 
Old June 11th, 2009 #27
K.C.
Have faith..
 
K.C.'s Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 12
Default

Quote:
Originally Posted by slobodnahrv View Post
Faljen Isus i Marija





Ovo je toliko nesuvislo napisano da nemam što odgovoriti.






Ne, uopravo obratno, Zlo se uvuklo u Crkvu (ili Vatikan, kako ti je očito milije) i unutar Crkve se vodi žestoka borba crkvene masonerije i onih koji su na strani Boga, koji su ostali vjerni Kristu. Da ne spominjem sv. Maksimilijana Kolbea kao jednog istaknutog i dokazanog borca protiv masonerije i sotonista u Crkvi, pa do našeg (dobro, ne tvojeg, ali tko ti je kriv) Zlatka Sudca kojeg vrh hijerarhije na sve načine želi ušutkati jer je Božji odabranik koji narodu govori protiv EU-a, kapitalizma, demokracije, pederluka i svih ostalih modernizama koje zagovaraju izgubljeni biskupi HBK. Da mogu najrađe bi ga u zemlju zakopali, ali Bog ima druge planove i kroz svoje ljude daje narodu svjetlo spasa u ovoj tami judeo-masonerijskog sotonizma koja se spušta na svijet, pa tako i na Hrvatsku. Žalosno je da ti je mržnja toliko pomutila rasuđivanje da ne možeš razlučiti tko je neprijatelj, a tko nije.





Opet nesuvislosti. Mislim, stvarno, koja razina argumentacije. I ja sam bio Titov pionir pa me sada slobodno etiketiraj kao titoista. Čovječe, što ti to treba?





Čuj, potpuno moguće, nikada ne znaš... Ali što to mijenja na stvari što je rečeno i kakva se riješenja nude za Hrvatsku i Hrvate? Znači, bolje da ostane ovako i da idemo u nestanak kao Nacija i Država, nego da dođu novi ljudi sa prikladnim riješenjima i razrađenim planovima za nacionalni spas.

Što ti nudiš osim optužbi? Jesi li ti koji si tako pravovaljan i pametan dao neku koncepciju pa da se onda ona može preuzeti, a da se onda ova "nepodobna vatikanska pušiona govana" odbaci? Ponašaš se kao tužitelj brata svojega, onako kako je i pisano: "Sada nasta spasenje i snaga i kraljevstvo Boga našega i vlast Pomazanika njegova! Jer zbačen je tužitelj braće naše koji ih je dan i noć optuživao pred Bogom našim. Ali oni ga pobijediše krvlju Jaganjčevom i riječju svojega svjedočanstva: nisu ljubili života svoga - sve do smrti. Zato veselite se, nebesa i svi nebesnici! A jao vama, zemljo i more, jer Đavao siđe k vama, gnjevan veoma, znajući da ima malo vremena!" (Otkrivenje 12, 10-12). Prepoznaješ li duh koji te pogoni? Ako ti ne, onda budi siguran da drugi hoće, a na tebi je da se makar malo zamisliš nad sobom i svojim optužbama.





Što je napisao? Baš me zanima - daj citiraj te dijelove o Srbima i njihovoj crkvi kao i o Vatikanu, a koje si očito vidio kada si čitao. I druge dijelove koji ti nisu po volji, koje vidiš pogrešnima. I bilo bi dobro da daš svoju alternativu tako da iz kritizera iskoračiš u kritičara.



Smrt Patentu, Sloboda Hakerima!

Bog i Hrvati

U šta si se raspisao, a ono.......pa malo zajebavam......alternativu(ovom sistemu) razrađujem, znat ćeš kad bude gotovo.....
 
Old June 11th, 2009 #28
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by K.C. View Post
pa nisam se ja s njim došao svađat, nego malo provocirat ustašoide....pa ne možeš mi valjda to zamjerit??
Malo kvalitetne rasprave bi nam svima dobro došlo...predstavi svoje političke stavove u nekakvom obliku avatara

ovo je slobodan forum....radi šta hoćeš...ja sam nacional-socijalista i ustašoidan sam...šta misliš o tome?
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old June 12th, 2009 #29
K.C.
Have faith..
 
K.C.'s Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 12
Default

Da se možemo o nekim stvarima složit. Ispričavam se za onakvo ponašanje, ali sad na žalost ne mogu obrisat postove. Dobio sam krivo shvaćanje o ovom forumu.
Ajde stavit ću neki avatar....
 
Old June 12th, 2009 #30
K.C.
Have faith..
 
K.C.'s Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 12
Default

Ko je moderator na ovom podforumu, na Croatia??
Ko su admini, kako ovaj forum funkcionira??
Vidim da ima svačeg gore...
__________________
Have faith....
 
Old June 13th, 2009 #31
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by K.C. View Post
Ko je moderator na ovom podforumu, na Croatia??
Ko su admini, kako ovaj forum funkcionira??
Vidim da ima svačeg gore...

nema moderatora...postoje dva daministratora a oni su u igri tek da se neko baš pokaže debilom, tek tad ga baniraju...

slobodan forum......skroz
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old June 13th, 2009 #32
K.C.
Have faith..
 
K.C.'s Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 12
Default

Super, jedino šteta što je na eng....
Koliko ljudi dolazi na hrv sekciju??
__________________
Have faith....
 
Old June 14th, 2009 #33
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by K.C. View Post
Super, jedino šteta što je na eng....
Koliko ljudi dolazi na hrv sekciju??
eto vidiš, gužva za popizdit....nemogu se branit od koliko novih ljudi dolazi....no bar se dobro zajebajemo
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old June 26th, 2009 #34
K.C.
Have faith..
 
K.C.'s Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 12
Default

Marko Francišković
HRVATSKA KNJIGA OPSTANKA
STUDIUM REI CIVILIS - STUDIJA O DRŽAVNIŠTVU

Download:
http://oliver.efos.hr/nastavnici/alauc/opstanak.pdf
11,8 Mb , 804 str, pdf format....

SADRŽAJ:
Sadržaj 7
Uvodna riječ 9
I. Misao 27
Povijest i čovjek 29
1. Braća po prošlosti 29
2. Krist kao središte povijesti 45
3. Posljednji sud i kraj povijesti 53
4. Laž u službi zla (početak i trajanje povijesnih laži i laži u povijesti) 60
5. Tajna društva – smisao pojma judeo-masonstva 81
6. Uspostava hrvatske države, dr.Franjo Tuđman, tuđmanizam i detuđmanizacija 126
II. Organizacija 153
Program nacionalnog opstanka 155
1. Oblik vlasti i državnog uređenja 160
2. Smjernice djelovanja, organizacija države i njenih ministarstava 172
2.01. Ministarstvo financija 172
2.02. Ministarstvo poljoprivrede 274
2.03. Ministarstvo unutarnjih poslova (policija i vatrogastvo) 304
2.04. Ministarstvo obrane 321
2.05. Ministarstvo odgoja i obrazovanja 412
2.06. Ministarstvo znanosti i tehnologije 449
2.07. Ministarstvo gospodarstva (malo, srednje i nacionalno gospodarstvo) 461
2.08. Ministarstvo energetike 480
2.09. Ministarstvo graditeljstva 494
2.10. Ministarstvo prometa i veza (komunikacije) 501
2.11. Ministarstvo zaštite okoliša, urbanizma i arhitekture 526
2.12. Ministarstvo kulture i sporta 555
2.13. Ministarstvo pravosuđa i uprave 567
2.14. Ministarstvo rada, obitelji i socijalne skrbi 609
2.15. Ministarstvo informiranja 630
2.16. Ministarstvo iseljeništva (dijaspora) 649
2.17. Ministarstvo za autohtone hrvate izvan države 656
2.18. Ministarstvo vanjskih poslova 673
2.19. Ministarstvo zdravstva 747
Završna riječ 760
Dodaci 768
Bilješka o autoru 803


Sve činjenice biografije Marka Franciškovića, dipl. ekonomista izZagreba (rođenog 1970. godine), od rođenja u Karlovcu, prelaska u Zagreb u šestoj godini, boravka u Australiji tijekom 1. razreda
srednje škole, služenja vojnog roka u bivšoj JNA, studija na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu, kojeg završava 1998. – stupaju u pozadinu pred unutarnjim zbivanjima u njegovoj duši, sve jačem
učvršćivanju u katoličkoj vjeri, koji se proces zbivao tijekom turbulentnih godina borbe Hrvatske za nezavisnost. U ratu je bio sve, «od dna do vrha», od unutarnjeg osiguranja predsjednika Tuđmana do policije i vojske, i kada je 1998. diplomirao – imao je iskustvo koje se izvanredno pretočilo u zrelo i eruditsko djelo: Hrvatsku knjigu opstanka. Hrvatska knjiga opstanka je začuđujući plod hrvatskog religijskog i društvenog genija, koje kao da odgovara na pitanja o Hrvatskoj postavljana od Jurja Križanića, preko Ive Mašine do dra Marka
Veselice. Tu se Marko zalaže za «kristocentričnu ekonomiju», svjestan da mu na Fakultetu nisu prenosili
istinitu ekonomiju, kao i malverzacija i nametanja vladavine bezbožnih ljudi preko sektora financija
(banke i burze) u svijetu. Prisvojivši u procesu sazrijevanja u vjeri mnoga mistička saznanja, od
marijanskih poruka Stefanu don Gobbiju (čija se poruka dana Hrvatskoj nalazi kao motto na početku
knjige), do čitave lepeze života Crkve nekada i sada, a sve bazirano na Svetom pismu, Francišković u
suočenju s konkretnim Zlom koje napada Hrvatsku postaje svjestan da nas samo molitva može spasiti,
ujedinjena s prihvaćanjem križa, s radom, i hrabrim opiranjem globalističkom Zlu. Ne treba se plašiti
boriti za Istinu, jer «ako si uz Boga ne možeš ostati sam». U tom smislu Hrvatska knjiga opstanka je
izvanredno pokazivanje Cjeline, djelo koje ima vertikalu i horizontalu, dijakroniju i sinkroniju, praktičnost
i vizionarstvo, ono je demaskiranje «magijske prirode novca», kao samog začetka lažnog legitimiteta
iz kojeg se lančanom reakcijom izvodi čitavo carstvo ne-Božje ekonomije, lažne kulture, i svih
manifestacija države i društva, ali i vizija Hrvatske koja pobjeđuje višeglavu Zvijer, postajući svjesna
svojeg istinskog identiteta u vladavini «teokracije».
Do Hrvatske knjige opstanka Marko je karakteristiku i snagu svojeg spisateljskog dara pokazivao u
nekoliko godina esejističkog pisanja u tromjesečniku Zlatno pero, što je čitatelje zasigurno pripremilo
za pojavu ove knjige baš u biblioteci Dvaju Srdaca.
__________________
Have faith....
 
Reply

Tags
foibe

Share


Thread
Display Modes


All times are GMT -5. The time now is 08:47 AM.
Page generated in 0.19455 seconds.